Vánoční dárky pro osamělé babičky a dědečky v domovech pro seniory

Pomozte nám již pátým rokem splnit přání seniorů a zabezpečit lepší péči o ně, udělat jim radost, vykouzlit úsměv na tváři a zpříjemnit jim tak Vánoce.

Dárky pro seniory - v domově pro seniory si babičky a dědečkové napsali přání, co by jim udělalo radost k Vánocům.

Dárky pro domov seniorů - požádali jsme pracovníky z domova pro seniory, aby sepsali seznam věcí, kterých mají nedostatek. Tyto věci pomohou zajistit lepší péči a prostředí pro seniory.

Jak splnit přání:

  • Níže najdete přání jednotlivých seniorů i domova pro seniory.
  • U darů pro seniory je množství pro zakoupení limitováno na jeden kus. Tímto způsobem bude zamezeno dublování dárků pro dané seniory.  

Možnosti, jak dary předat:

  • Dary můžete posílat na adresu: Nikola Joštová, Na Labišti 522, Pardubice 53009.(případně přinést osobně po předchozí dohodě na tel. 777 595 554)
  • Dary můžete poslat nebo předat osobně v domově pro seniory U Kostelíčka každé pondělí, úterý nebo čtvrtek
    v časovém rozmezí 7:00-15:00, kontaktní osoba je paní Jana Pinkasová 739 673 953 .
  • V případě zaměstnanců AČR je kontaktní osoba Zuzana Nápravníková, tel. 241 816 nebo tel. 603 106 987.

Pozor! Dary nám zasílejte nebo předávejte nejpozději do 10.12.2021, abychom vše včas stihli zpracovat.

Pokud to situace dovolí, plánujeme předvánoční návštěvu v domovech důchodců a budeme velmi rádi, pokud se k nám připojíte. Budeme předávat dárečky, zpívat koledy a jistě tím uděláme radost seniorům i jejich pečovatelkám. V rámci této návštěvy můžete předat svůj dárek osobně konkrétní babičce nebo dědečkovi (dárek Vám předáme). 

Pokud nebude možné návštěvu s osobním předáním dárků zrealizovat, dary předáme a fotky každého seniora zveřejníme na našich stránkách a FB. Budeme vás průběžně informovat.

Předávání dárků opuštěným seniorům, které jste vybírali v projektu Vánoce pro seniory proběhne
14.12. 2021 v 9:00 v domově pro seniory U Kostelíčka v Pardubicích. Pokud se k nám budete chtít připojit a předat svůj dárek osobně a případně nějaké přání nebo vzkaz, prosím kontaktujte nás na kontakt@bethanydp.cz a domluvíme se na detailech.

Fotografie z předávání darů budou zveřejněny na stránkách www.bethanydp.cz

Upozornění! Systém nefunguje na principu nákupu, ale na bázi rezervace daného daru, potažmo darů pro vybraného seniora. Ačkoliv systém vychází z e-shopu, o e-shop se nejedná. Bohužel se nám nepodařilo vymyslet jiný způsob rezervace, který by byl jasný, přehledný, zabránil by zmatkům ve výběru obdarovávaných osob a ze kterého by bylo okamžitě patrné, že si již obdarovávanou osobu někdo vybral.

Na závěr Vás prosíme o respektování možností, jak dary předat. Stává se, že z nějakých důvodů dárek rezervujete, ale nedoručíte a Vámi vybraná babička nebo dědeček by poté byli velmi smutní....

Vánoce pro seniory

Pro přesun do fotogalerie z předávání prosíme použijte tlačítko "Vánoce pro seniory 2020"