Vánoce pro seniory

Vánoční dárky pro osamělé babičky a dědečky v domovech pro seniory


Pomozte nám splnit přání seniorů a zabezpečit lepší péči o ně, udělat jim radost, vykouzlit úsměv na tváři a zpříjemnit jim tak Vánoce.

Dárky pro seniory - v domově pro seniory si babičky a dědečkové napsali přání, co by jim udělalo radost k Vánocům.


Jak splnit přání:

  • Níže najdete přání jednotlivých seniorů i domova pro seniory.
  • U darů pro seniory je množství pro zakoupení limitováno na jeden kus. Tímto způsobem bude zamezeno dublování dárků pro dané seniory.
  • po rezervaci, prosím dárek kupte a doručte nám jej

Jak dary doručit:

  • 1. kontaktní osoba za Bethany dp: Nikola Joštová, Na Labišti 522, Pardubice 53009, nebo případně přinést osobně po předchozí dohodě na tel. 777 595 554
  • 2. kontaktní osoba v domově pro seniory U Kostelíčka v termínech 2.12.; 5.12.; 8.12.; 14.12. v časovém rozmezí 7:00-15:00, kontaktní osoba je paní Eva Řezníčková 736 500 117.

Pozor! 

Dary nám zasílejte nebo předávejte nejpozději do 15.12.2022, abychom vše včas stihli zpracovat.

Předávání dárků opuštěným seniorům, které jste vybírali v projektu Vánoce pro seniory proběhne

20.12.2022 v 9:00 v domově pro seniory U Kostelíčka v Pardubicích. 

Pokud se k nám budete chtít připojit a předat svůj dárek osobně a případně nějaké přání nebo vzkaz, prosím kontaktujte nás na kontakt@bethanydp.cz a domluvíme se na detailech.

Fotografie z předávání darů budou zveřejněny na stránkách www.bethanydp.cz

Upozornění! Systém nefunguje na principu nákupu, ale na bázi rezervace daného daru, potažmo darů pro vybraného seniora. Ačkoliv systém vychází z e-shopu, o e-shop se nejedná. Bohužel se nám nepodařilo vymyslet jiný způsob rezervace, který by byl jasný, přehledný, zabránil by zmatkům ve výběru obdarovávaných osob a ze kterého by bylo okamžitě patrné, že si již obdarovávanou osobu někdo vybral.

Na závěr Vás prosíme o respektování možností, jak dary předat. Stává se, že z nějakých důvodů dárek rezervujete, ale nedoručíte a Vámi vybraná babička nebo dědeček by poté byli velmi smutní.


Vánoce pro seniory 2022

Kategorie