Aktuality

 

Blíží se Vánoce a my jsme se s týmem dali do příprav Vánoc pro seniory
v DPS U Kostelíčka v Pardubicích.

Zúčastnili jsme se Hravého odpoledne v Apolence, kde byl připravený program pro rodiny s dětmi. Připravili jsme pro děti tvořivé dílničky, kde si zkusily vyrobit z látky dýně nebo zajíčky, z drátků srdíčka a soutěžily v hodu na cíl. Některé výrobky si děti odnesly, jiné opět věnujeme seniorům v DPS.

Rádi bychom se s Vámi podělili o to, jak se líbilo vystoupení sboru Bonifantes babičkám a dědečkům v domově U Kostelíčka.
Děti byly úžasné a senioři byli nadšeni.
Posuďte sami z článku o této akci, který naleznete na stránkách níže a z přiložených fotek.
https://ssmpce.cz/novinka-chlapecky-sbor-bonifantes--1

Natočili jsme pro Vás video, ve kterém se naši představitelé vyjadřují k otázkám založení neziskové organizace. Zároveň tedy dochází ke spuštění dalšího komunikačního kanálu přes službu youtube.com. Předem se omlouváme za kvalitu videa. Momentálně natáčíme přes soukromá zařízení, která nám ne vždy dovolí zprostředkovat takovou kvalitu videa, kterou...

dne 20.12.2018, obdržela naše nezisková organizace Bethany dům pomoci ocenění od našeho partnera, za svojí činnost v předešlých letech. Tímto chceme poděkovat i vám, kteří nás v našich aktivitách podporujete a díky kterým jsme tohoto ocenění mohli dosáhnout.