Aktuality

 

děkujeme za Váš zájem o Vánoce pro seniory. Je neuvěřitelné, že i v letošním roce je Vaše podpora taková. Dnes máme 13. listopadu a máme téměř rozebrané dary.

Pro přehlednější prohlížení, jsme pro Vás založili samostatnou stránku "Výroční zprávy" v menu, kde si můžete prohlédnout výroční zprávy od roku 2017. Tato výroční zpráva je tedy poslední v sekci aktuality a další již budeme nahrávat do dané sekce. Děkujeme za pochopení.

Napsali o nás

15.02.2022

Pardubický kraj na svých stránkách pro rodinu napsal článek o naší nové sociální službě a o tom co to znamená pro klienty.

Dnes jsme byli hosty rádia Proglas a povídali jsme si o seniorech a pečujících. S jakými úskalími se potýkají, co prožívají opuštění senioři a pečující v době adventní v kontextu dnešní doby. Děkujeme za příjemný rozhovor s Martinem Weissbauerem a děkujeme za pozvání.

1.10. jsme se účastnili dne seniorů v domově pro seniory U Kostelíčka. Tentokrát jsme přišli potěšit seniory hudbou:). O tomto příjemném setkání napsali článek v časopise Senior.

Vážení přátelé, partneři, sponzoři, dárci, podporovatelé, lidé dobré vůle,
jsme moc rádi, že letos na podzim se podařilo uskutečnit Kurz pro pečující.
Jednalo se o dvě setkání, každé na jiné téma. Zvolená témata vycházela ze zkušeností s čím se na nás obracíte. Jedno setkání bylo věnování tématům: komunikace se seniory v těžkých situacích,...