Navázali jsme spolupráci s Alfa human service

18.03.2021

Vážení přátelé a podporovatelé,

v rámci podpory a péče o seniory a o pečující, kterou poskytujeme v Pardubickém kraji se propojujeme s dalšími organizacemi jejichž filosofie a směřování souzní s námi. Důvodem je, abychom vám mohli přinést další možnosti inspirací, zkušeností lidí, kteří se nacházejí v podobné situaci jako vy. Další rozhled v informacích, které by vám mohli být prospěšné. Současně se na nás také někdy obrací lidé, kteří jsou mimo oblast naší působnosti a rádi bychom jim tak poskytli informace, na koho se mohou obrátit v jiné části ČR.

Navázali jsme spolupráci s Alfa human service. Tato organizace se zaměřuje na podporu a pomoc pečujícím v Praze. Proto pokud budete hledat pomoc v Praze a okolí neváhejte se na ně obrátit.

Na stránkách této organizace  a na alfabet.cz naleznete mnoho inspirujících článků a rad pro pečující.  Nově poskytují poradnu pro pečující v Praze- více informací naleznete na stránkách alfa human servis. Připojujeme odkaz na videa, která pro pečující připravila pro tuto nesnadnou dobu- relaxační techniky a metody. 


https://www.youtube.com/c/AlfaHumanServiceObčanskéSdružen%C3%ADPraha/videos


https://www.youtube.com/watch?v=KZ6scrRS7b8


https://www.youtube.com/watch?v=uPs4CMX3YfI

Váš tým Bethany.