Vánoce pro seniory

07.11.2018

Vánoční dárky pro osamělé babičky a dědečky v domovech pro seniory

Pomozte nám splnit přání seniorů a zabezpečit lepší péči o ně, udělat jim radost, vykouzlit úsměv na tváři a zpříjemnit jim tak Vánoce.

Dárky pro seniory - v domově pro seniory si babičky a dědečkové napsali přání, co by jim udělalo radost k Vánocům.

Dárky pro domov seniorů - požádali jsme pracovníky z domova pro seniory, aby sepsali seznam věcí, kterých mají nedostatek. Tyto věci pomohou zajistit lepší péči a prostředí pro seniory.

Jak splnit přání:

  • V menu,v kolonce Vánoce pro seniory, najdete přání jednotlivých seniorů i domova pro seniory.
  • U darů pro seniory je množství pro zakoupení limitováno na jeden kus. Tímto způsobem bude zamezeno dublování dárků pro dané seniory.

Možnosti, jak dary předat:

  • Dary můžete posílat na adresu: Nikola Joštová, Na Labišti 522, Pardubice 53009.(případně přinést osobně po předchozí dohodě)
  • Dary můžete předat osobně v domově pro seniory U Kostelíčka, kontaktní osoba paní Klára Křížková
  • V případě zaměstnanců AČR je kontaktní osoba Zuzana Nápravníková, tel. 241 151.

Pozor! Dary nám zasílejte nebo předávejte do 10.12.2018, abychom vše včas stihli zpracovat.

Plánujeme předvánoční návštěvu v domovech důchodců a budeme velmi rádi, pokud se k nám připojíte. Budeme předávat dárečky, zpívat koledy a jistě tím uděláme radost seniorům i jejich pečovatelkám. V rámci této návštěvy můžete předat svůj dárek osobně konkrétní babičce nebo dědečkovi (dárek Vám předáme). Termín návštěv bude upřesněn. V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář.

Fotografie z předávání darů budou zveřejněny na stránkách www.bethanydp.cz

Upozornění! Systém nefunguje na principu nákupu, ale na bázi rezervace daného daru, potažmo darů pro vybraného seniora. Ačkoliv systém vychází z e-shopu, o e-shop se nejedná. Bohužel se nám nepodařilo vymyslet jiný způsob rezervace, který by byl jasný, přehledný, zabránil by zmatkům ve výběru obdarovávaných osob a ze kterého by bylo okamžitě patrné, že si již obdarovávanou osobu někdo vybral.

Na závěr Vás prosíme o respektování možností, jak dary předat. Stává se, že z nějakých důvodů dárek rezervujete, ale nedoručíte a Vámi vybraná babička nebo dědeček by poté byli velmi smutní....