Aktuality

 

Dne 11.12.2018 v 10:00, organizujeme ve spolupráci s MŠ Závodu míru besídku v domově pro seniory na Dubině a současně předáme dary, které vyrobily děti v rámci dílniček pro děti, které se konaly během farního adventního dne v Pardubicích.

1.12. jsme s dětmi z pardubické farnosti, v rámci farního adventního dne, vyráběli různé vánoční ozdoby a přání.

Hledáme nové kolegy do týmu, kteří nám vypomohou v oblastech fundraisingu a získání dotací. Naším cílem je vybudování komunitního centra pro seniory a mládež.

Vážení přátelé a podporovatelé. Dne 26.9.2018, jsme ve spolupráci s Nadačním Fondem 2P, uskutečnili koncert cimbálovky v domově pro seniory U Kostelíčka. Zároveň jsme seniory obdarovali dary od dětí ze ZŠ Závodu míru. Všem zainteresovaným osobám moc děkujeme.

Dne 28.8.2018 proběhl rozhovor o naší organizaci pro rádio Proglas. Na otázky moderátora odpovídají ředitelka Nikola Joštová společně s duchovním otcem Tomášem Mlýnkem. Celý rozhovor můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Nezisková organizace Bethany ve spolupráci s Hradeckou komendou Ferdinandus orden 1561 zorganizovaly v Přelouči příměstský tábor pro děti zaměstnanců firmy Kiekert. Tématem bylo objevování rytířských ctností v našem soudobém světě, abychom dětem i jejich rodičům ukázali, že rytířský ideál je aktuální i na počátku 21. st. K tomu jsme společně...